“A t’ka rreh najher Baci Sabri”, Ermali befason me përgjigjen

Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Njëjtë ka ndodhur edhe mbrëmë, ku iu ka përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë fansat, shkruan Express.Shty,pe rek.lam.en me posh.te dhe shiko vid.eon..

Një prej fansave ishte i interesuar të dijë nëse e ka rrahur ndonjëherë Sabri Fejzullahi.Ermali është përgjigjur me humor duke thënë se Sabriu jo, por se bashkëshortja e tij çdo ditë.“Jo asnjëherë po bashkëshortja e tij, nana jem çdo ditë”, ka qenë përgjigja e Ermalit./Gazeta Express.

Be the first to comment on "“A t’ka rreh najher Baci Sabri”, Ermali befason me përgjigjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*