Aksídent i rëndë në Suharekë: Shikojeni si vetura përfundon nën mikserin e betonit (PAMJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të fshatit Savrovë të Suharekës, ku një femër ka mbetur e lënduar rëndë, shkruan Gazeta Metro.Para pak minutash një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Savrovë të Komunës së Suharekës.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture dhe në mes të një mikseri të betonit.

Shoferja e cila ka qenë duke vozitur Mercedes-Benz, ka goditur me shpejtësi të madhe mikserin e betonit.Në vend ngjarje janë edhe njësitet policore.

Be the first to comment on "Aksídent i rëndë në Suharekë: Shikojeni si vetura përfundon nën mikserin e betonit (PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*