Arrestohen në Fushë Kosovë të dyshuarit të cilin ofronin shërbime seksuale me pagesë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre persona të dyshuar në Fushë Kosovë nën dyshimet se kanë mundësuar prostitucion.

Në njoftim thuhet se arrestimi i të dyshuarve është bërë dje rreth orës 20:30.
Deri te arrestimi i të dyshuarve Policia ka bërë të ditur se ka arrdhur pasi që të njëjtit në lokalin e tyre dyshohej se kanë ofruar shërbime seksuale me pagesë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Be the first to comment on "Arrestohen në Fushë Kosovë të dyshuarit të cilin ofronin shërbime seksuale me pagesë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*