Arrestohet çifti gjakovar n’pikë t’natës, akuzohen për prishje të qetësisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestyar një burrë dhe një grua, në Gjakovë.

Sipas policisë, të njëjtit në vazhdimësi kanë prish rendin dhe qetësinë.

“Gjakovë 29.03.2021-23:20. Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër kosovar (bashkëshort ), pasi që të njëjtit në vazhdimësi kanë prish rendin dhe qetësin. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”, njofton policia në raportin 24 orësh

Be the first to comment on "Arrestohet çifti gjakovar n’pikë t’natës, akuzohen për prishje të qetësisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*