“Babi të lutem kthehu” Babai vdes trajjikisht në sy të dy fëmijëve të tij. Mos kalo pa thenë NGUSHLLIME

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Mësohet se 35-vjeçari ishte një punëtor që humbi jetën në oborrin e tij gjatë punës si kopshtar.Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së enjtes në Pefka, në Selanik ndërsa shqiptari po shkurtonte një pemë në oborrin e tij në rrugën Propylaion.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Sipas informacionit nga Thestival, punëtori në rrethana ende të paqarta ka rënë nga shkallët, duke marrë dëmtime të rëndë. Një ambulancë shkoi në vendin e ngjarjes, por për fat të keq shqiptari kishte ndërruar jetë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

35-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve dhe punonte për të zbukuruar kopshtet e disa shtëpive në zonën e Pefka.Mos kalo pa thene NGUSHLLIME.

Be the first to comment on "“Babi të lutem kthehu” Babai vdes trajjikisht në sy të dy fëmijëve të tij. Mos kalo pa thenë NGUSHLLIME"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*