Besa Gashi shpërthen në lot në varrimin e ish-burrit të saj

Është bërë varrimi i Albert Krasniqi i cili ditën e djeshme në Prishtinë ka mbetur I vdekur.

Në varrimin e Krasniqit janë duke marrë pjesë qindra njerëz, familjarë, miq e bashkëpunëtorë të të ndjerit.

Ish-gruaja e Albert Krasniqit, Besa Gashi së bashku me vajzën e tyre janë parë sot në varrimin e të ndjerit. I ndjeri la pas vetes një vajzë. /Reporteri.net

Sh,typ.e rek.lam.en dhe shiko vid.eon e plo.te

 

Be the first to comment on "Besa Gashi shpërthen në lot në varrimin e ish-burrit të saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*