Çahet kodra, dhe ajo qe del prej atje eshte e tmerrshme…!!(VIDEO)

Një video që po qarkullon në internet këto ditë, ka marrë vëmendjen e njerëzve.Në këtë video shihet se si çahet një kodër dhe buron ujë në sasi të madhe nga ajo.

Kjo ka zgjuar kureshtjen e njerëzve dhe është shndërruar në vend turistik, i njohur si kanioni Antelope.Për më tepër ndiqni videon me poshtë:

Be the first to comment on "Çahet kodra, dhe ajo qe del prej atje eshte e tmerrshme…!!(VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*