Çka po ndodh? Duda Balje, merr telefonata anonime në gjuhën serbe, ja çka i thanë!

Deputetja e Kosovës nga radhët e komunitetit boshnjak Duda Balje, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se gjatë ditës së sotme është kërc ënuar.

Balje është kërc ënuar paturpësisht nga disa persona të panjohur.

“Dëshiroj të ju informoi që sot pasdite kam marrë tri telefonata anoníme ( dy në gjuhën serbe dhe një në gjuhën shqipe) ku nga persona të panjohur jam kërc ënuar paturpësisht dhe duke më pohuar ” kujdes për votimin e radhës në kuvendin e Kosovës”!”, deklaroi Balje, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë:

Be the first to comment on "Çka po ndodh? Duda Balje, merr telefonata anonime në gjuhën serbe, ja çka i thanë!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*