Dalin të dhënat rrëqethëse / Ky është 28-vjeçari shqiptar që u gjet në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë u zbulua pasditen e djeshme pranë fshatit Jagodinë, ku një i ri u gjet i mby tur në lumin Shkumbin nga banorët e zonës.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Fillimisht ishte i vështirë identifikimi i kufomës për shkak se trupi ishte d eko mpozuar, por më pas u mësua se bëhet fjalë për shtetasin Eridjon Topi, 28-vjeç. Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vu ante nga depr esioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

Be the first to comment on "Dalin të dhënat rrëqethëse / Ky është 28-vjeçari shqiptar që u gjet në lumin Shkumbin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*