Dedikimi prekës i motrës së Denisit që vdiq dje pasi ra nga kati 6 (FOTO)

I riu Denis Bakalli, vdiq dje pasi ra nga kati i gjashtë i një ndërtese në Gjakovë, shkruan Republika Online

Denisi ishte vetëm 16 vjec, ndërsa për vdekjen tragjike të tij ka reaguar edhe motra e Denisit./Republika Online

Ndiqeni postimin e plotë të saj:

“Denis

arsye e lumturise se atyre qe une perkujdesem per cdo detaj te tyre ishe ti,e tash m’dha nderin te t’perkujtoj ne versione te ndryshme veten tende ,

me u bo djale e çike per ta..

M’a thuj si t’ia bej kur jeta zgjodh sfida te njekohesishme te veshtira dhe te paperballueshme!

Mbase fakti se ne doren time nuk do t’prek dora jote dhemb,mirepo cfare te them per ngulmimin tim madheshtor per lidhjen shpirterore?

Ti pervetesoje cdo gje qe t vinte verdalle per shkak se i jepje jete,prandaj te llogaris jetë💔

E ke parasysh ndjenjen e pazevendesise?

Ti ishe pushteti prandaj un ndjeja ne kete forme!

Per te gjitha gjerat qe perjetesuam se bashku kam nji pergjigjje;vecantine tende qe zemres sime i shkakton adrenaline kur t kujton!

Dhe pse ti vendin per t’jetu n’te e ke sot e mot,

kush tha qe po ike?

Shpirtat tane jane te njejte ,se i kaluam shtigjet bashke!

Gjithmone pika ime me e forte dhe me e dobet,tashme do jetojme me nje trup te dy bashke!

Te puth fort e t’mbaj ne mendje ,zemer e shpirt se aty m’buron forca me e ngulfat kete dreq ikje te papritur!”

Be the first to comment on "Dedikimi prekës i motrës së Denisit që vdiq dje pasi ra nga kati 6 (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*