Ditën polic, natën hajdut: Arrestohet polici i dyshuar për disa vjedhje

Policia gjermane ka vendosur në pranga një tjetër polic, i cili dyshohet për disa vjedhje.

Polici i arrestuar, i identifikuar si një 30-vjeçar, dyshohet se ka kryer disa krime në provincën e Bavarisë, së bashku me një tjetër person, i cili gjithashtu është arrestuar.

Ish-polici, dyshohet se ka vjedhur me forcë një telefon celular më 14 janar, e më pas e ka ofruar atë për shitje në internet.

Sh,typ.e rek.lam.en dhe shiko vid.eon e plo.te

Po atë mbrëmje, ata grabitën një makinë nga një person në Swifurt.

Ditën pasuese, 30-vjeçari dhe miku i tij depërtuan në dritaren e një dyqani argjendarësh në Bamberg dhe grabitën bizhuteri me vlerë më shumë se 100 mijë euro.

Sh,typ.e rek.lam.en dhe shiko vid.eon e plo.te

Be the first to comment on "Ditën polic, natën hajdut: Arrestohet polici i dyshuar për disa vjedhje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*