“Doja ta çoja në shtëpi”, ja cili futbollist dëshironte që ta martonte Kidën!

Kida është kthyer në një nga zërat më të dashur të muzikës. Emri i saj është një nga më të lakuarit në shtypin rozë.

Ajo shquhet për një lidhje të ngushtë me ndjekësit e saj të cilët shpesh i organizojnë surpriza të veçanta.

Së fundmi futbollisti i njohur Valon Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vetë” dhe ka bërë një deklaratë të papritur për Kidën.

Valoni u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe “do ta çonte edhe në shtëpi”. Ai përmendi emrin e Kidës duke shprehur hapur pëlqimin për të.

Futbollisti mes tjerash tregoi se është “single” dhe do të donte që gruan ta kishte shqiptare.

Be the first to comment on "“Doja ta çoja në shtëpi”, ja cili futbollist dëshironte që ta martonte Kidën!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*