E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës,por ja cka i beri dhendri nuses (VIDEO)

Ky është momenti kur një burrë i sap0martuar g0det gruan e tij para mysafirëve të tr0nditur në një ceremoni martese.Pamjet, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, besohet se janë bërë në Azinë Qendrore, dhe tregojnë se dhëndri godet me zemërim nusen e tij pasi ajo e ngacm0nte duke pretenduar se po i ofronte një pjesë të tortës së dasmës.

Ai e g0det gruan e paidentifikuar me një forcë të tillë sa që gati e rrëzoi për tokë.
Një burrë që qëndron prapa dhëndrit e kap atë, ndërkohë që një nga mysafirët e shokuar e ngushëllon nusen ndërsa qëndron prapa. /Telegrafi/

Be the first to comment on "E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës,por ja cka i beri dhendri nuses (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*