E dashura e dhëndrit vjen në dasmë e veshur si nuse, e pabesueshme ajo qe ndodh pastaj / VIDEO

Një dhëndri në Afrikën e Jugut nuk i kanë dalë mirë llogaritë në momentin që në dasmën e tij u paraqitën dy nuse dhe jo një.E dashura e tij, si duket ishte zemëruar aq shumë, sa vendosi të vishte dhe ajo një fustan të bardhë dhe të paraqitej në dasmë.

Videoja, deri diku gazmore, u shpërnda fillimisht në Twitter dhe më pas u bë virale në rrjet.Në pamjet e shpërndara duken dy nuse, njera qëndron pa bërë zë ndërsa tjetra duket e re.vo.ltu.ar, ndërkohë në sfond dëgjohen të ftuarit që thërrasin.

Pë.rdo.rue.si i Twitter-it që e shpërndau videon fillimisht shkruante:“E dashura u paraqit në dasmë duke veshur një fustan nusërie ndërsa dhëndri po mundohet të qetësojë situatën.”

Be the first to comment on "E dashura e dhëndrit vjen në dasmë e veshur si nuse, e pabesueshme ajo qe ndodh pastaj / VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*