E dhimbshme! Vëllai i Albert Krasniqit publikon një shkrim emocionues, tregon se si ishte ai

Albert Krasniqit iu dha lamturia e fundit sot në Varrezat e Qytetit në lagjen Dragodan të Prishtinës.

I njëjti dyshohet se u privua nga jeta mbrëmë nga babai i tij, Skender Krasniqi.Sot vëllau i tij i vogël, Yll Krasniqi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram, duke e përshkruar Albertin si djalë bujar dhe trim.

Shkrimi i plotë dhe fjalët prekse të vëllaut të vogël të Albertit:Be the first to comment on "E dhimbshme! Vëllai i Albert Krasniqit publikon një shkrim emocionues, tregon se si ishte ai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*