E Fshehur Prej Vitesh, Kjo Është Gruaja Myslimane E Kampionit Khabib Nurmagomedov (FOTO)

Legjenda e UFC-së, Khabib Nurmagomedov është twrhequr nga UFC në stilin e kampionit. Të shtunën ai arriti fitoren e radhës dhe të fundit në karrierë.Jeta e tij është përfolur shumë, ndërsa ka dhënë vazhdimisht mesazhe në mbështetje të familjes. Khabib është i martuar, por asnjëherë nuk ka treguar në fotografi gruan e tij.

Megjithatë, mediat i kanë nxjerrë në pah një foto të gruas. Një foto e para disa viteve tregon ish-kampionin rus me bashkëshorten e tij. Duke e ditur se Khabib është predikues i fesë islame, edhe gruaja e tij është e mbuluar.

Be the first to comment on "E Fshehur Prej Vitesh, Kjo Është Gruaja Myslimane E Kampionit Khabib Nurmagomedov (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*