E humbi lojën online, 31vjeçari hidhet nga ballkoni

Pasi humbi lojën online një 31-vjeçar nga provinca gjermane e Nordrhein-Westfalen ka kërcyer nga ballkoni i katit të parë.

Sipas të dhënave nga policia ai ishte duke luajtur me kushëririn e tij dhe në momentin kur humbi u tërbua dhe i afërmi i tij nuk po mundte ta qetësonte.

Ai goditi kushëririn e tij, dhe më pas u hodh nga ballkoni.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbëriti ambulanca ku i ofroi ndihmën e parë 31-vjeçarit i cili fatmirësisht kishtë pësuar dëmtime të lehta.

Be the first to comment on "E humbi lojën online, 31vjeçari hidhet nga ballkoni"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*