E PAZAKONTE / Ditën e dasmës, nusja i bëri burrit të saj një pyetje shumë të cuditshme…

Shprehja në fytyrën e burrit të saj të ri i bëri disa të qeshin dhe të ndiejnë ke.qard.hje njëkohësishtVideoja tregon të sapomartuarit duke përshëndetur mysafirët e tyre, dhe njëri prej tyre është ish i dashuri i saj.

Ish i dashuri i nuses u afrohet të porsamartuarve dhe u ofron atyre një dorë për t’i uruar, por nusja e ndërp.ret atë dhe e pyet burrin e saj ‘a mund ta përqafojë edhe një herë tjetër’?

Ndërsa dhëndri i jep asaj një dritën jeshile, ajo mbështjell krahët rreth ish-it të saj, duke i përkëdhelur butësisht shpinën me një buqetë me lule në dorë. Video është parë më shumë se 5.5 milionë herë në .TikT.ok dhe ka mbledhur gati gjysmë milioni likes

Be the first to comment on "E PAZAKONTE / Ditën e dasmës, nusja i bëri burrit të saj një pyetje shumë të cuditshme…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*