E rëndë! Bie nga kati i 7-të një shqiptar, ndërron jetë në vend

Një punëtor shqiptarë ka vde kur pasi ra nga kati i shtatë i një pallati mëngjesin e sotëm në Marsaskala, Maltë.

Aks identi ndodhi në orën 8 të mëngjesit në Triq il-Qrempuc, në zonën e Bella Vista.

Po licia tha se shtetasi shqiptar ra shtatë kate poshtë një ashensori pallati dhe hu mbi jetën direkt në vend.

Anëtarët nga Departamenti i Mbrojtjes Ci vile dhe një ekip mje kësor u thirrën në vendngjarje, por shqiptari nuk mundi të mbijetonte.

Pol icia dhe grupi heti mor janë duke punuar për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rë ndë.

Be the first to comment on "E rëndë! Bie nga kati i 7-të një shqiptar, ndërron jetë në vend"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*