E Rëndë/ Ndahet Nga Jeta Parakohe Vëllai I Ish-Deputetit Të Partisë Demokratike

Pëllumb Babasi vëllai i ish-deputetit të Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi është ndarë nga jeta.Nuk dihen ende shkaqet e vd ekjes së parakohsme të vëllait të ish-deputetit, ndërkohë që va rrimi pritet të bëhet ditën e sotme në orën 15:00. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

Për lajmin e tri shtë ka reaguar edhe Partia Demokratike, ku nëpërmjet një mesazhi në facebook, i shpreh ngushëllime ish-deputetit Babasi dhe familjes së tij, për humbjen e madhe.Postimi i PD-sëPartia Demokratike Dega 5 Tirane, me dhi mbje te thelle i percjell kryetarit te deges tone z. Ndricim Babasi, ngushellimet me te sinqerta per humbjen e parakohshme te vellait Pellumb Babasi.

Puna jone e perditshme se bashku na ben te perjetojme gezimet dhe hidherimet e njeri tjetrit si nje familje e madhe. Ndaj sot, jemi me zemer prane familjes Babasi ne humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte.Ngushellime te sinqerta familjes, qoftë i parajsës Demokrati i palodhur Pellumb Babasi

Percjellja per ne banesen e fundit diten e sotme ora 15:00 ne Fushe Kruje!

Be the first to comment on "E Rëndë/ Ndahet Nga Jeta Parakohe Vëllai I Ish-Deputetit Të Partisë Demokratike"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*