E Rëndë, Pak Ditë Pas Marrjes Së Vaksinës, Ndodh E Papritura Me Tre Mjekë

Pak ditë pas marrjes së dozës së parë të vaksinës Phizer, infektohen me Covid tre mjekë të spitalit të Elbasanit.

Sipas informacioneve të para, mësohet se të infektuarit janë një mjeke endokrinologe, një mjek imazhier dhe një infermiere, të gjithë pjesë e spitalit të qytetit të Elbasanit.

Sakaq gjendja e tyre shëndetësore mësohet se është e qëndrueshme.

Be the first to comment on "E Rëndë, Pak Ditë Pas Marrjes Së Vaksinës, Ndodh E Papritura Me Tre Mjekë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*