E turpshme, Kikës i publikohen video në shtrat me konkurentin e “It`s My Love”

Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një video e cila ka ngjallur shumë dyshime në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar, Kika shihet në shtrat gjysmë i zhveshur me konkurrentin e “It’s my Love”, Altin Koliqin.

Javë më parë ai publikoi një disa biseda me Valon Malokun dhe një fotografi nga shtrati me konkurrentin tjetër, Beratin.

Be the first to comment on "E turpshme, Kikës i publikohen video në shtrat me konkurentin e “It`s My Love”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*