E zeza ajo nënë / 22-vjecari shqiptar jep shpirt në Itali: E mori kamioni para dhe…

Një 22-vjeçar ka humbur jetën trag jikisht në Itali, pasi është aks identuar me mjetin e tij në rrugën Cassino-Formi.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Aks identi fatal për të riun Alesio Veseli ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa ai po ngiste mjetin e tij “Alfa Romeo” dhe u përplas me një kamion. Si rezultat i përp lasjes së fortë, 22-vjeçari Veseli humbi jetën në vend.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ndërsa në vendngjarje shkuan menjëhere zjarrfikësja dhe ambulanca, por i riu kishte ndërruar jetë. Karabinierët po hetojnë shkaqet e aks identit, i cili rezultoi fatal për të riun shqiptar.

Be the first to comment on "E zeza ajo nënë / 22-vjecari shqiptar jep shpirt në Itali: E mori kamioni para dhe…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*