E Zeza Nënë Dhe Baba! Ky Është 23-Vjeçari Shqiptar Që Dha Shpirt Në Mes Të Rrugës

Djaloshi që shihni në foto është Indrit Zekthi, 23-vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e sotme në Cërrik, pasi ma kina e tij doli nga rruga.

I riu po udhëtonte me një mjet tip Mercedes, por fat keqë sisht ai humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga, duke gjetur vde kjen.

Cërrik/ Info rmacion paraprak:

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pa sojë mjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z

Be the first to comment on "E Zeza Nënë Dhe Baba! Ky Është 23-Vjeçari Shqiptar Që Dha Shpirt Në Mes Të Rrugës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*