Edukatorja i merr jetën vogëlushes 2-vjeç, habit me deklaratën e saj: Doja ta bëja se po më bezdiste

Një edukatore në Gjermani i ka ma rrë jetën një fëmije 2 vjeç në kopshtin ku punonte. Ajo është shpallur f ajtore pasi ia mori frymën fëmijës.

E vogla quhet Greta dhe dha shpirt në s pital pas dy javësh.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "Edukatorja i merr jetën vogëlushes 2-vjeç, habit me deklaratën e saj: Doja ta bëja se po më bezdiste"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*