Fejohet futbollisti i njohur Kosovar, dalin pamjet fantastike të tij me të fejuarën

Fejohet futbollisti i njohur kosovar, dalin pamjet fantastike të tij me të fejuarën. Mesfushori i Trepçës, Diar Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë.
Këtë lajm Mustafa e ka bërë të ditur në profilin e tij zyrtare, duke publikuar disa fotografi nga fejesa.

E fejuara e tij është Blerina Beqiri, të cilën e ka etiketuar në fotografitë e tij. Mustafa me parë ka luajtur për shumë skuadra si Gjilani, Trepça ’89, Drenica, Liria dhe së fundmi është Trepça. Mesfushori i Trepçës, Diar Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë.

Këtë lajm Mustafa e ka bërë të ditur në profilin e tij zyrtare, duke publikuar disa fotografi nga fejesa. E fejuara e tij është Blerina Beqiri, të cilën e ka etiketuar në fotografitë e tij nëpër rrjetet sociale.

Be the first to comment on "Fejohet futbollisti i njohur Kosovar, dalin pamjet fantastike të tij me të fejuarën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*