Foto Qe Po Cmendin Serbine,Shikoni C’fare Armatimi Sjell Amerika Ne Shqiperi

Pas arritjes së marrëveshjes ndërmjet Republikës së Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës,Shqipëria do të jetë kryeqendra e Ballkanit për bazat e SHBA-ve dhe NATO-së, ku tani më kanë filluar të zbarkojnë arsenalin.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka gjatë vizitës në SHBA zhvilloi një takim me sekretarin e Mbrojtjes James Mattis. Gjatë takimit Xhaçka kërkoi nga SHBA që NATO të ndërtojë një bazë ushtarake në Shqipëri për të demonstruar se kjo zonë nuk harrohet nga aleatët.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Foto qe po cmendin Serbine,shikoni c’fare armatimi sjell Amerika ne Shqiperi

Be the first to comment on "Foto Qe Po Cmendin Serbine,Shikoni C’fare Armatimi Sjell Amerika Ne Shqiperi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*