Gresa Behluli ka dyshime në ekzistencën e Covidit, tregon arsyen

Këngëtarja ka parashtruar një pyetje në rrjete sociale.

Gresa Behluli si pasojë e rritjes së numrit të rasteve dhe grumbullimi i njerëzve me një kujdes jo të shtuar ndaj pandemisë ka bërë një reagim.

Përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka shkruar se çdo ditë po shtohet numri i rasteve ndërsa lokalet dhe parqet janë të mbushura me njerëz.

“Çdo ditë nga 800 raste të infektuar me covid ndërkohë lokalet, parqet plot me njerëz thuajse kanë fillu jetë normale. A ka virus hala a jo me ditë me dal me maskë”, ka shkruar Gresa Behluli.

Ndryshe, këngëtarja siç shihet në fotografi është e pajisur me masa mbrojtëse nga koronavirusit duke mbajtur maskën.

Be the first to comment on "Gresa Behluli ka dyshime në ekzistencën e Covidit, tregon arsyen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*