Hidhen nga aeroplani, nuk u hapen parashutat, jumbin jeten… /VIDEO

Pamjet e publikuara më poshtë shfaqin momentin kur shtatë meshkuj kër,cejnë nga avioni që po fluturonte në 1,600 metra lartësi.Njëri prej tyre kishte vendosur kamerë në kaskë, filmoji momentin kur shokëve të tij nuk u hapet parashuta dhe rr ëz oh en për vd e k je.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "Hidhen nga aeroplani, nuk u hapen parashutat, jumbin jeten… /VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*