Ilaci i cili përmirësoni shikimin dhe ndiheni 15 vite më të rinj me këtë recetë fantastike…

Kura e cila përmirësoni shikimin dhe ndiheni 15 vite më të rinj me këtë recetë fantastike të bërë në shtëp.Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.Gjëja më e mirë për këtë ilaç: Eshtë e lirë, e sigurt dhe natyrale.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Përbërësit:
3thelpi hudhra
200 gram vaj liri,
10 lugë gjelle mjaltë,
4 limona.
Përgatitja dhe përdorimi:

Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj.
Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë. Ju do të habiteni nga rezultatet!

Be the first to comment on "Ilaci i cili përmirësoni shikimin dhe ndiheni 15 vite më të rinj me këtë recetë fantastike…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*