Infektohet Me Covid-19 Alfred Cako? Ja Çfarë Shkruan Gazetari Për Konspiracionistin Që Mohonte Ekzistencën E Virusit

Konspiracionisti Alfred Cako raportohet se mund të jetë infektuar me koronavirus.

Aludimet i bën gazetari Bledi Mane, i cili ironizon duke thënë se në emisionin ku shfaqen së bashku, sot Cako do të shfaqet përmes lidhjes “online”.

“Alfred Cako, U INFEKTUA DHE KONSPIRACIONISTI? Nuk do paraqitet sot në studion e Top Channel në programin “Rrethi Katror” njeriu që nuk besonte e nuk mbrohej nga Covid-19. Do dëgjojmë si do shprehet e si do justifikohet njeriu që konsideronte veten si i paprekshëm nga virusi”, shkruan gazetari Mane.

A është e vërtetë apo një “scoop” për publicitet? Mbetet për t’u parë.

Be the first to comment on "Infektohet Me Covid-19 Alfred Cako? Ja Çfarë Shkruan Gazetari Për Konspiracionistin Që Mohonte Ekzistencën E Virusit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*