Ja cka ju ka ndodhur ciftit Xhamajkani dhe Shqiptarja….

E mbani mend çiftin Arjola nga Tirana dhe Obie nga Xhamajka qëvitin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në “Lufta e nuseve”? Obie u komentua shumë pasi kërceu vallet popullore dhe këndoi shqip këngët e dasmës.

Ata janë bërë prindër për herë të parë. Arjola ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i kanë vendosur një emër të veçantë, Kesia.

Be the first to comment on "Ja cka ju ka ndodhur ciftit Xhamajkani dhe Shqiptarja…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*