Ja Si Lëshohen Veturat Ushtarake Të SHBA-Së Nga Avioni Nga Lartsi Te Medha Pamje Nga Mbrenda (VIDEO PAMJE)

Ky është momenti i pabesueshëm që shfaqë një avion amerikan duke lëshuar tetë vetura ushtarake nga një lartësi prej 1,500 metrave.
Videoja shfaqë avionin duke u nisur nga baza ‘Joint’ në Charleston më 26 maj.

Veturat që lëshohen nga avioni janë të modelit ushtarak ‘Humvee’ dhe u lëshuan si pjesë e një ushtrimi të stimuluar të krizës, transmeton Gazeta Express.

Duhet të jetë një parashutë shumë e fortë ajo që e mban një veturë kaq të madhe! Shikojeni videon:

Për më shume mund të shikoni videon më poshtë:

Be the first to comment on "Ja Si Lëshohen Veturat Ushtarake Të SHBA-Së Nga Avioni Nga Lartsi Te Medha Pamje Nga Mbrenda (VIDEO PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*