Jo e natyrshme, gruaja ngel shtatzënë sërish teksa ishte në pritje të një djali

Një grua mbeti shtatzënë dy herë brenda një diference kohore prej tre javësh. Mund të duket e çuditshme por ky fenomen njihet si superfetacion. Rebecca Roberts mbeti shtatzënë me Rosalie ndërsa ndodhej në pritje të Noah.

39 vjeçarja tregon se u befasua kur zbuloi se kishte binjakë pasi kontrollet e mëparshme nuk kishin gjetur asnjë shenjë të fetusit të dytë. “Unë as nuk e dija që ishte e mundur të mbetesha përsëri shtatzënë”, u shpreh ajo.

Binjakët erdhën më herët në jetë për shkak të një problemi me kordonin e kërthizës dhe ndërsa Noah peshonte 2 kilogramë, motra e tij ishte vetëm 1.1 kilogramë. /abcnews.al

Sh,typ.e rek.lam.en dhe shiko vid.eon e plo.te

Be the first to comment on "Jo e natyrshme, gruaja ngel shtatzënë sërish teksa ishte në pritje të një djali"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*