Ju kujtohet “Zhade”? Ja cka i ka ndodhur asaj… (FOTO)

Seriali brazilian “Kloni” ka qenë një më të ndjekurit për shqiptarët.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Shumë njerëz u “dashuruan” me personazhet e këtij seriali që mbahen mend edhe sot.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja është një nga protagonistet që mbajti shqiptarët pas televiziorit.Në fotot e publikuara nga aktorja, duket se nuk ka ndryshuar shumë që nga transmetimi i “Zhades”.

Tashmë, 45-vjeçarja nga fotot e publikuara në rrjetin e saj Instagram, lë përshtypjen e një vajze të re 20 vjeçare, dhe nuk tregon për moshën e saj./noa.al/

Be the first to comment on "Ju kujtohet “Zhade”? Ja cka i ka ndodhur asaj… (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*