Këngëtarja E Njohur Shqiptare Në Spital Në Gjendje Të Rëndë, Del Fotoja Që Na Tro Nditi Të Gjithëve

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka publikuar së fundmi në Instastory një foto që ka shqetësuar të gjithë fansat e Fifit.Në foto shihet Fifi e shtruar në spital teksa është pa ndjenja. Këngëtarja shihet e rrethuar nga aparaturat që i matin të rrahurat e zemrës dhe qëndron me sytë e mbyllur në krevatin e spitalit. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:

Fationi nuk ka dhënë asnjë detaj se çfarë ka ndodhur me këngëtaren, ndaj kjo ka shtuar akoma më shumë shqetësimin tek fansat e saj.

Megjithatë për të qetësuar fansat e Fifit, bëhet e ditur se këngëtarja dhe Fatjoni po bashkëpunojnë për klipin e ri prandaj kjo mund të jetë skenë e projektit të tyre të përbashkët.

Be the first to comment on "Këngëtarja E Njohur Shqiptare Në Spital Në Gjendje Të Rëndë, Del Fotoja Që Na Tro Nditi Të Gjithëve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*