Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre.

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregojë bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Me një kurorë në kokë teksa e ka kombinuar me një grim të rëndë, ajo po duket taman si princeshë e përrallave.

“Kthimi në kohë” ishte mbishkrimi I imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__)

Be the first to comment on "Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*