Kjo është 22 vjeçarja që humbi jetën në lule të rinisë! (FOTO)

Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Nga informacionet paraprake, bëhet e ditur se një 22-vjeçare nga Delvina ka humbur j etën në kryeqytet, ku dhe banonte, për asye ende të pasqaruara plotësisht.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Mësohet se e reja ka ndërruar jetë në kushte shtëpie për shkaqe ende të paditura, por ka d yshime se ajo mund të ketë humbur j etën dhe nga një i nfeksion që kishte patur në dhëmballe.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

22 vjeçarja që humbi j etën në lule të rinisë është identifikuar si Evgjeni Baxho. Ndërkohë, pritet procesi i autopsisë për të përcaktuar qartë se pse ka ndërruar j etë 22-vjeçarja.

Be the first to comment on "Kjo është 22 vjeçarja që humbi jetën në lule të rinisë! (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*