Kjo më shpëtoi jetën: U kollitja aq shume saqë e zgjoja vajzën time në dhomen e saj lart!

Unë dua të ndaj me ju këtë ilaç i cili është shumë i shëndetshëm dhe efektiv, funksionon menjëherë brenda disa ditësh! Unë kollitja për vite me radhë, aq fort dhe fort sa mendova se do të kollitja mushkëritë.

Provova gjithçka, të gjitha llojet e shurupeve dhe pilulave, por asgjë nuk më ndihmoi. Vetëm kur u ktheva në vendin tonë nuk kollitem kurrë.Unë jetoj në Holandë, dhe ky vend është plot lagështi, kështu që sapo të shkoj në shtëpi, kollitja fillon menjëherë më shumë se normale.Për fat të mirë, këtë verë gjeta një recetë të mirë të dhënë nga një gjyshe dhe mund t’ju them se më shpëtoi jetën.

Unë do t’ju tregoj recetën që është shumë e lehtë për tu përgatitur dhe e shëndetshme për gjithçka. Unë e përgatis ilaçin në doza më të vogla dhe ndërsa e konsumoj bëj një dozë të re.PERBERESIT E NEVOJSHM:5 thelpinj hudhër-5 lugë gjelle mjaltë-1 lugë gjelle kanellë-PROCEDURA:Qëroni hudren, grijeni atë dhe shtrydhni mjaltin dhe kanellën. Mbylleni në kavanoz dhe ruajeni në frigorifer. Kjo është një dozë e vogël, dhe kushdo që dëshiron mund ta rrisë atë sipas të njëjtave masa.

Unë konsumoj një lugë gjelle çdo mëngjes me stomak bosh. Duhet të perzihet mirë para përdorimit sepse hudhra noton në sipërfaqe.Unë kam qenë duke e përdorur atë për një muaj tani dhe jam aq e lumtur sa nuk kollitem, ndihem sikur kam lindur përsëri. Kjo më shpëtoi jetën, unë u kollita aq shumë saqë e zgjova vajzën time lart. Tani askush nuk mund të besojë se unë nuk po kollitem më.Kjo është arsyeja pse unë sinqerisht dëshiroj të ndihmoj të gjithë ata që kanë një problem të ngjashëm.Ndani këtë recetë, kjo është e shëndetshme për të gjithë organizmin tonë.

Be the first to comment on "Kjo më shpëtoi jetën: U kollitja aq shume saqë e zgjoja vajzën time në dhomen e saj lart!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*