Kos, Hudhër dhe Vaj Ulliri, kombinimi që kuron sëmundjen më të përhapur tek populli jonë..!?

Kos, Hudhër dhe Vaj Ulliri, Kombinimi qe kuron semundjen me te perhapur tek populli jone..!?Një kombinim perfekt për një darkë të lehtë, të shijshme plot vlera ushqyese e shëndetësore.Përgatitja e kosit me hudhra dhe vaj ulliri është vërtetë e thjeshtë por shija dhe vlerat që përfiton organizmi janë të shumta.

Ju mjafton të shtypni një thelpi hudhër në një lugë vaj ulliri t’i përzjeni të gjitha bashkë e më pas t’i shtoni në një pjatë me kos. Shtojini pak kripë dhe majdanoz të grirë imët sipas dëshirës dhe konsumojeni gjatë darkës.

Jo vetëm që do t’ju kënaqë me shijen që ka por mbi të gjitha kjo mënyrë e të ushqyerit është ideale për të mbajtur trupin në formë, për të përmirësuar tretjen dhe për rigjallëruar organizmin në tërësi.Më poshtë ju sjellim vlerat që përfiton organizmi kur konsumon kos.

Be the first to comment on "Kos, Hudhër dhe Vaj Ulliri, kombinimi që kuron sëmundjen më të përhapur tek populli jonë..!?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*