Kur do jetojmë sërish pa maska? Mjekja jep lajmin e mirë: Në këtë periudhë…

Mjekja e njohur greke, Matina Pagoni ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë qytetarët. Ajo tha se në shtator njerëzit do i heqin maskat dhe do të lëvizin lirshëm.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

“Nuk është larg momenti kur ne do të jemi në gjendje të lëvizim lirshëm pa përdorimin e maskës. Unë mendoj se vera do të jetë krejtësisht e ndryshme. Mendoj se mesi i shtatorit do të jetë data kur do t’i hedhim maskat dhe të ndihemi të lirë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Duhet ta mbajmë, pasi ngarkesa virale është akoma e lartë, veçanërisht në Atikë dhe duhet të jemi shumë të kujdesshëm”, tha Pagoni në një intervistë.

Be the first to comment on "Kur do jetojmë sërish pa maska? Mjekja jep lajmin e mirë: Në këtë periudhë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*