Ky garazh nuk është hapur nga viti 1980 dhe kur u hap pas 40 vjetësh, të gjithë u tronditën nga ajo…

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te..

Be the first to comment on "Ky garazh nuk është hapur nga viti 1980 dhe kur u hap pas 40 vjetësh, të gjithë u tronditën nga ajo…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*