Ky shqiptar futet në lumë në temperaturë minus gradë

Një shqiptar ka sfiduar temperaturat e ulëta të këtyre ditëve.

Ai është futur në lum për tu larë ndonëse temperaturat janë në minus gradë celcius.

Në video shihet se ai futet pa menduar dy herë në lumin Valbona në Shqipëri dhe duket se fare nuk e ndjen të ftohtin.

Për më shumë shihni videon.

Be the first to comment on "Ky shqiptar futet në lumë në temperaturë minus gradë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*