LAJM I FUNDIT/ E TRlSHTË, Ndahet nga jeta babi i këngëtarit të njohur

Një lajm i trishto këtë të diel mbrëma, ndërsa mësohet se ka ndërruar jetë babai i këngëtarit të njohur nga Kosova, Trim Jetullahu.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë ai, përmes një postimi në Instagram.

“Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se sot me daten 21 Mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi Jetullahu. Varrimi bëhet nesër më 22.03.2021 në ora 12:00 (në kohën e drekës) në varrezat e qytetit të Prishtinës (Dragodan)”.

Be the first to comment on "LAJM I FUNDIT/ E TRlSHTË, Ndahet nga jeta babi i këngëtarit të njohur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*