Lajm i hidhur! Aktorja e dashur për publikin jep shpirt nga sëmundja e vështirë

Aktorja Helen McCrory ka dhënë shpirt nga s ëmundja e keqe në moshën 52 vjeçare.Lajmin e ka bërë të ditur burri i saj, aktorit Damian Lewis.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

McCory është e njohur për rolet e saj në serialin “Peaky Blinders” dhe tre filmat e Harry Potter.

Be the first to comment on "Lajm i hidhur! Aktorja e dashur për publikin jep shpirt nga sëmundja e vështirë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*