Lajm i mirë! Qeveria ndan nga 500 euro, ja kush do ti përfitojë…

Qeveria e Kosovës është duke mbajtur mbledhjen e radhës, në të cilën u morën disa vendime.Njëra ndër to ishte edhe miratimi i shtesave për punëtorët shëndetësorë dhe policinë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Kurti e emëroi Drejtor të Doganës, ky ishte vlerësimi që ekspertët britanez i bënë Agron LlugaliutKëto shtesa këto dy kategori po i marrin për shkak të punës së tyre në përballje me pandeminë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

“Shtesa në pagë sipas këtij paragrafi paguhet për muajt prill dhe maj”, tha ministri i Financave, Hekuran Murati në mbledhjen e qeverisë.Shuma shtesë të cilën do të marrin mjekët dhe policia është 150 euro./Gazeta inFokus/

Be the first to comment on "Lajm i mirë! Qeveria ndan nga 500 euro, ja kush do ti përfitojë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*