Lajm tronditës… Sot lindi fëmijën, kurse para pak castesh Arbenites i vdiq…

SIpas informatave ne redaksin tone, babai i modeles se njohur Arbenita Ismajli para pak castesh ka nderruar jete, Babai i modeles Arbenita Ismajli i cili ishte tregtar disa dit me rradhe kishte vuajtur nga semundja e njohur Covid 19 i cili ishte i shtrire disa dite ne spital dhe ka humbur betejen. Presim konfirmim nga modelja e njohur Arbenita per kete lajm.

Be the first to comment on "Lajm tronditës… Sot lindi fëmijën, kurse para pak castesh Arbenites i vdiq…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*