“Lamtumirë babë, njeri me zemër të madhe”, djali i Rasim Thaçit i kushton fjalët prekëse

Humoristi i njohur Rasim Thaçi-Cima ka v dekur sot më 26 mars.

Sot ka v dekur aktori i mirënjohur i humorit shqiptar Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima.

Humoristi ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga vírusi C0VíD-19 në Klinikën Infektive, ku edhe së fundmi ishte lajmëruar nga Klinika Infektive përmes një statusi që ia kishte shkruar djali i tij, Artan Thaçi.

Cima kishte kërkuar që të respektohen masat nga qytetarët, pasi ai kishte disa ditë që ishte duke u t rajtuar në Klinikën Infektive.

Sot djali i tij, Artan Thaçi, ka postuar në rrjete sociale duke i dhënë lamtumirën babait të tij përmes një shkrimi p rekës në Instagram

“Lamtumirë babë, njeri me zemër të madhe”, shkruan djali i Cimës përkrah fotografisë së publikuar.

Be the first to comment on "“Lamtumirë babë, njeri me zemër të madhe”, djali i Rasim Thaçit i kushton fjalët prekëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*