Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ në autostradë, plagosen 4 persona. pamjet nga AKSlDENTl…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë Shkodër në afërsi të kryqëzimit të Karriqit.Policia njofton se janë për plasur tre automjete dhe për pasojë kanë mbetur të pl agosur katër persona.Policia njofton se drejtuesit e tre mjeteve janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe janë duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.Informacion paraprak.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në kryqëzimin e fshatit Kakarriq, janë përfshirë në aks ident rrugor mjetet me drejtues shtetasit B.P., E.N.,dhe Z.C., ku për pasojë kanë marrë dëmtime dhe janë transportuar në spitalin Rajonal Lezhë, drejtuesi i mjetit shtetasi B.P.,dhe 3 pasagjerët në këtë mjet.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Drejtuesit e dy mjeteve të tjera shtetasi E.N.,dhe shtetasja Z.B.,janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Be the first to comment on "Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ në autostradë, plagosen 4 persona. pamjet nga AKSlDENTl…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*