Meda surprizon Big Mamën, ja cfarë bëri ai

Këngëtarja sot festoi 35 vjetorin e lindjes.

Ajo festoi mbrëmë me miqtë e saj të ngushtë në një lokal nate por edhe urimet nuk i munguan.

Edhe këngëtari, Meda e ka uruar me një fotografi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

“Happy Birthday, Bigi loçka jem”, ka shkruar Meda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, përveç Medës, këngëtarja mori edhe urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj.

Be the first to comment on "Meda surprizon Big Mamën, ja cfarë bëri ai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*